פייסבוק

שתף עם חברים

FacebookTwitterRSS Feed

פנה לקהל היעד שלך עם אתר אינטרנט סלולרי

אתר אינטרנט סלולרי – דרך פשוטה להגיע לקהל לקוחותיך

ראית לאחרונה מישהו ללא טלפון נייד? גם אנחנו לא. ניתן לבצע הימור מושכל ולהניח שלכל אחד יש טלפון סלולרי היום – לרוב, אף יותר מאחד. מדינות מפותחות רבות מציינות בגאווה שיש בהן יותר סלולרים מאנשים, ומביעות בכך את עליונותן הטכנולגית. כבר מזמן לא מדובר בטרנד חולף – התופעה הזו חילחלה לחיי היומיום שלנו ושינתה את אורח החיים שלנו באופן שלא יכלנו לתאר בעבר.
זוהי הסיבה בגינה נושא התקשורת עם לקוח הקצה נבנה מחדש כדי להתאים לרוח התקופה. אם לפני מספר שנים אנשים סמכו על התקשורת הכתובה לשם עדכון בענייני דיומא וסמכו על פגישות פרונטליות כדי לקדם את העסקים שלהם, היום התפיסה השתנתה ועליך, כבעל עסק, לכבוש את מרכז תשומת ליבו של הלקוח שלך – הטלפון הסלולרי שלו. אתר אינטרנט סלולרי הוא דרך חדשה ומלהיבה לבצע זאת.

אתר אינטרנט סלולרי - שווק את עצמך בדרך חדשה לגמרי

בימי קדם, קרי לפני 5 שנים, סביר להניח שהיית נותן ללקוח הפוטנציאלי שלך כרטיס ביקור עם פרטי ההתקשרות עמך ומחזיק אצבעות לשמוע ממנו שוב. היית תוהה אם הכרטיס אבד, נזרק בטעות, נשכח, הונח בצד או התערבב עם שאר הכרטיסים שהלקוח מחזיק. המשמעות של כל אחת מתופעות הלוואי האלו היתה איבוד הלקוח. הטכנולוגיה החדשה הביאה איתה דרכים חדשות להיות רלוונטי. שלח קישור ליישום אינטרנט סלולרי של העסק שלך או לאתר הסלולרי ישירות למכשיר הלקוח, בSMS!

הסיכוי שהלקוח יאבד את האייפון היקר שלו הם קלושים, כך שתוכל להיות בטוח שהאפליקציה שלך תישאר במסך הבית שלו תמיד, לצד התמונות האישיות, ספר הטלפונים והרשימות שלו. בלי להתאמץ, אתה יכול להיות בקשר עם הלקוח תמיד, גם כשהוא בביתו, דרך אפליקציית אינטרנט סלולרי. הרושם שנוצר אצל הלקוח הוא משמעותי, רושם שלא היית משאיר עליו בשום אופן אחר. אנשי מכירות מה"דור הישן" נאבקו כדי להשיג דריסת רגל ב"טריטוריה הפרטית" של הלקוח שלהם – זוכרים את לוחות השנה עם שם המוסך או סוכן הביטוח, פיצ'פקעס וגאדג'טים לשולחן העבודה במשרד הנושאים את לוגו החברה, עטים עם מספרי טלפון מודפסים עליהם?... אין בהם צורך עוד, כששמך יכול להתנוסס בגאווה על המסך של המכשיר הנייד של הלקוח עם אתר אינטרנט סלולרי לעסק שלך.

אתר אינטרנט סלולרי – הצע ללקוחותיך חוויה משופרת

אתר אינטרנט סלולרי מאפשר לך לעדכן את לקוחותיך בכל זמן. הפלטפורמה הייחודית מביאה איתה פטנטים חדשים שאיש לא דמיין בעבר. היום כבר ניתן לחייג אליך או לשלוח SMS ישירות באמצעות שירותי אינטרנט סלולרי, בלחיצה בודדת. נסה לדמיין כרטיס ביקור שמחייג אליך כשמחזיקים אותו ביד – זה בדיוק מה שאנו מציעים.
הוראות ניווט קיימות גם כן, בעודן מחליפות את מפות ההגעה של פעם. בלחיצה אחת ביישום אינטרנט סלולרי, הלקוח מקבל הוראות ניווט בGPS ישירות אליך. שלב סרטוני YouTube והמחש את העסק או המוצר ללא צורך במחשב. קורא RSS מובנה יאפשר לך להציג בתוך האתר, בצורה אוטומטית, את החדשות האחרונות שתרצה להציג – ללא כל מאמץ.

פתח כבר עכשיו אתר אינטרנט סלולרי והצטרף לקידמה!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour